Чорнозем зі смаком манго


Друзі!

План розсадки адаптований до вимог Постанови головного санітарного лікаря від 

04.08.20 № 45 «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», тобто кількість місць, на які реалізуються квитки, зменшено, щоб забезпечити необхідну соціальну дистанцію.

Ваше здоров’я так само важливе для нас, як і здоров’я артистів і співробітників театру.

Щоб забезпечити максимальну безпеку для всіх, ми просимо Вас дотримуватися ДО, ПІД ЧАС ТА ПІСЛЯ ВИСТАВИ наступні вимоги:

1.    Натягніть маску при вході у театр і не знімайте її під час перебування у приміщенні театру.

2.    Дотримуйтесь соціальної дистанції 1,5 метрів між глядачами, в касах, при вході/виході у театр, при відвідуванні туалета.

3.    Щоб уникнути накопичення людей в касах перед початком вистави, по можливості, купляйте квитки online. 

4.    Дезинфікуйте руки. Дозатор дезінфікуючого засобу знаходиться у головного входу та біля туалетів.

5.    Проходьте прямо до свого місця.

6.    В глядацькій залі ні в якому разі не змінюйте місця, займайте місце, що зазначене в квитку і завжди тримайте необхідну дистанцію між Вами та іншими відвідувачами.

7.    Не затримуйтесь в приміщенні театру після вистави і покиньте приміщення найкоротшим шляхом. 

8.    Буде здійснюватись обов’язковий скринінг. Якщо температура перевищуватиме допустиму 37,2, ми будемо вимушені відмовити Вам у відвідуванні театру і оформити повернення коштів за квитки. 

Адміністрація театру піклується про глядачів і після кожної вистави всі приміщення і глядацька зала ретельно дезинфікуються. Ми піклуємося про Ваше здоров’я і завжди ралі бачити Вас здоровими і щасливими у нас в Театрі!

УВАГА!!! Ваша бронь дійсна 24 години з моменту оформлення замовлення. ВАЖЛИВО ПАМ‘ЯТАТИ!!! Якщо Ви забронювали квитки на виставу, яка відбудеться наступного дня, то в день вистави вся бронь автоматично знімається об 11:30. В ДЕНЬ ВИСТАВИ у Вас є можливість забронювати квитки, але тільки з 11:30 до 17:00. І це замовлення триватиме 60 хвилин. В день вистави після 17:00 Ви можете придбати квитки в касі театру. Якщо вони ще є в наявності :)

Чорнозем зі смаком манго

05 березня, П'ятниця, 19:00

Камерний зал
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 5Б

270 - 400 грн

купити квиток

про виставу

Якби Тарантіно знімав фільм про Україну - він вийшов би таким же «шаленим», «кримінальним» і «безславним», як ця вистава.
Уявіть собі іноземця, який в Україні вперше. Ось стоїть він, з дорогим фотоапаратом, в оточенні циган, хвилеподібного асфальту і стримано-чемних хлопців у спортивних костюмах. Що він про все це думає? Хто ми для нього? Неотесані дикуни? Жертви режиму? Або, може, нащадки великих предків, які ще повернуть колишню славу?.. Цікаво також - хто ВІН для нас? Зажерливий буржуй? Щасливчик, якому пощастило  народитися там, де треба? Або, може, приклад для наслідування?.. Ця вистава - можливість поглянути на нас з вами заново, з чистого аркуша, непідкупним поглядом. Крім того, вона пронизана розривним гумором, незвичайними поворотами сюжету і, звичайно, кінцівкою, яка непередбачувана, як і саме наше життя.
Ну і, звичайно, «Чорний Квадрат» у своєму репертуарі. Ероса і Танатоса тут хоч греблю гати. Тобто Секс і Смерть тут - привід посміятися та причина задуматися.
Пропустити цю виставу, все одно - що на ранок забути найнезвичайніший зі своїх снів.
У виставі використовується ненормативна лексика!!

270 - 400 грн

наверх