І хочеться, і - колеться, або що у жінки у голові


Любі, шановні, обожнювані, ненаглядні глядачі!

Війна продовжується, проте, треба жити, любити й боротися - не дивлячись ні на що. Театр імпровізації “Чорний квадрат” продовжує свою роботу. Але після початку війни залишитись колишніми нікому не вдасться. Ми також змінилися.

1. Театр розпрощався з російською. Ми переклали вистави рідною та солов’їною, через це наші комедії стали ще смішнішими. Набагато смішнішими. Самі в шоці… 

2. Багато актрис зараз разом з дітьми перебувають в евакуації. А деякі актори пішли добровольцями боротися у ЗСУ. Тому іноді у виставах можливі заміни.

3. Найбільший плюс театру імпровізації «Чорний Квадрат» у тому, що камерна сцена знаходиться в офіційному ЗАРЕЄСТРОВАНОМУ бомбосховищі. Тому в разі оголошення повітряної тривоги нам не потрібно буде переривати виставу та просити Вас пройти у бомбосховище, тому що ви в ньому вже будете знаходитись.

4. Ми навіть не мріємо заробити: але якщо раптом ви знайдете і час, і можливість, і гроші, то знайте, що частина прибутку піде на придбання медичних засобів для ЗСУ.

5. УВАГА!!! Ваша бронь дійсна 24 години з моменту оформлення замовлення. ВАЖЛИВО ПАМ‘ЯТАТИ!!! Якщо Ви забронювали квитки на виставу, яка відбудеться наступного дня, то в день вистави вся бронь автоматично знімається об 11:30. В ДЕНЬ ВИСТАВИ у Вас є можливість забронювати квитки, але тільки з 11:30 до 17:00. І це замовлення триватиме 60 хвилин. В день вистави після 17:00 Ви можете придбати квитки в касі театру. Якщо вони ще є в наявності :) 

Ми завжди намагаємося бути вашою радістю. Завжди намагаємося бути театром, який несе свято. І в цей суворий, важкий і дуже складний час радість, гумор та позитив не можуть бути зайвими. 

«Світ уцілів, бо сміявся»©.

Таку світлу і гарну країну, як наша, похмурій і злій рашці перемогти неможливо.

Любов та Слава Україні! 

І хочеться, і - колеться, або що у жінки у голові

15 березня, П'ятниця, 18:30

Камерний Зал
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 5Б

400-530

купити квиток

про виставу

Вистава «І хочеться і - колеться, або що у жінки у голові» - це історія взаємовідносин Маші та Льоші, двох затятих холостяків зі специфічним почуттям гумору.
Переглянувши цю виставу, ви дізнаєтесь:
- які тригери можуть переслідувати жінку при думці про РАЦС
- як сформулювати думку «жіночою мовою»
- як не треба робити пропозицію своїй коханій
- як сховати жіночі принади від батьків коханого
- як із користю витратити сто доларів
- як жінці за хвилину перевтілитися у чоловіка та назад
- які питання не варто задавати чоловіку перед сном
- як чоловіку залізти у мозок жінки та на що там можна наштовхнутися
та багато іншої корисної інформації))
Історія с жартами різного ступеню відвертості, історія з елементами шоу «Караоке на майдані» та «Що? Де? Коли?», історія з миттєвою зміною статі та введенням у глибокий транс, історія, яка, як ми сподіваємося, допоможе глядачу вирішити деякі сімейні проблеми)))

У ролях: І.Бондар, Є.Волошенюк

наверх