Кафе розбитих сердець


Любі, шановні, обожнювані, ненаглядні глядачі!

Війна продовжується, проте, треба жити, любити й боротися - не дивлячись ні на що. Театр імпровізації “Чорний квадрат” продовжує свою роботу. Але після початку війни залишитись колишніми нікому не вдасться. Ми також змінилися.

1. Театр розпрощався з російською. Ми переклали вистави рідною та солов’їною, через це наші комедії стали ще смішнішими. Набагато смішнішими. Самі в шоці… 

2. Багато актрис зараз разом з дітьми перебувають в евакуації. А деякі актори пішли добровольцями боротися у ЗСУ. Тому іноді у виставах можливі заміни.

3. Найбільший плюс театру імпровізації «Чорний Квадрат» у тому, що камерна сцена знаходиться в офіційному ЗАРЕЄСТРОВАНОМУ бомбосховищі. Тому в разі оголошення повітряної тривоги нам не потрібно буде переривати виставу та просити Вас пройти у бомбосховище, тому що ви в ньому вже будете знаходитись.

4. Ми навіть не мріємо заробити: але якщо раптом ви знайдете і час, і можливість, і гроші, то знайте, що частина прибутку піде на придбання медичних засобів для ЗСУ.

5. УВАГА!!! Ваша бронь дійсна 24 години з моменту оформлення замовлення. ВАЖЛИВО ПАМ‘ЯТАТИ!!! Якщо Ви забронювали квитки на виставу, яка відбудеться наступного дня, то в день вистави вся бронь автоматично знімається об 11:30. В ДЕНЬ ВИСТАВИ у Вас є можливість забронювати квитки, але тільки з 11:30 до 17:00. І це замовлення триватиме 60 хвилин. В день вистави після 17:00 Ви можете придбати квитки в касі театру. Якщо вони ще є в наявності :) 

Ми завжди намагаємося бути вашою радістю. Завжди намагаємося бути театром, який несе свято. І в цей суворий, важкий і дуже складний час радість, гумор та позитив не можуть бути зайвими. 

«Світ уцілів, бо сміявся»©.

Таку світлу і гарну країну, як наша, похмурій і злій рашці перемогти неможливо.

Любов та Слава Україні! 

Кафе розбитих сердець

08 лютого, Середа, 18:00

Камерний зал
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 5Б

330-450

купити квиток

про виставу

Якими ж треба бути оригіналами, щоб в наш час і в нашій країні назвати свого сина на честь однієї з платівок гурту «Бітлз»! З таким ось ім’ям треба йти або в шоу-бізнес, або в... паспортний стіл. Наш герой вирішив присвятити своє життя пошукам кохання, причому не для себе, а для тих, хто в ньому вже розчарувався.
Романтична історія шевця без чобіт, який винайшов унікальний спосіб «ліквідації» самотніх жінок.
Вишукана комедія без обмежень за віком, статтю та орієнтацією (в тому числі й політичною).
Реінкарнація вистави-фантома - такої ж легендарної, як і «ліверпульська четвірка», що створила всі саунд-треки до неї.

Затишна і душевна комедія з нотками ностальгії й посмак щастя!

Speed ​​dating Kafe або Кафе Швидких Побачень набирає все більшої популярності в нашій країні. З одного боку, це набагато простіше, ніж традиційні способи знайомства: прийшов, підсів, поговорив, зачарував, повів... А з іншого боку, не так-то це і легко - причарувати жінку за три хвилини відведеного часу. І не так-то легко за три хвилини зважитися провести з першим зустрічним ніч... або (що ще складніше) все життя!
Романтична історія про чоловіків і жінок, давно вже шукаючих свою половинку, чиє серце билося б в унісон ... Але ж знайти один одного - це тільки пів справи! Головне - не розбити те крихке почуття, яке називається Кохання!
Що робити жінці, якщо її обранець настільки нерішучий в амурних справах, що навіть ніяковіє перед першим поцілунком? Чекати - або брати справу у свої ніжні, але сильні руки? А з іншого боку, як вчинити чоловікові, коли перша зустрічна жінка пропонує йому... себе ?! Причому всю, відразу і назавжди?
А як бути, якщо вони вже вдвох і, здавалося б, щасливі - але безліч дрібних проблем, немов кісточки в мандарині, здатні зіпсувати все задоволення від перебування поруч з коханою людиною?
Вишукана лірична вистава без обмежень за віком, статтю та орієнтацією (в тому числі політичною). А ще, що особливо унікально для «Чорного Квадрата» - музична! Актори будуть не тільки розмовляти, але й співати.
наверх