Пікап із корвалолом


Любі, шановні, обожнювані, ненаглядні глядачі!

Війна продовжується, проте, треба жити, любити й боротися - не дивлячись ні на що. Театр імпровізації “Чорний квадрат” продовжує свою роботу. Але після початку війни залишитись колишніми нікому не вдасться. Ми також змінилися.

1. Театр розпрощався з російською. Ми переклали вистави рідною та солов’їною, через це наші комедії стали ще смішнішими. Набагато смішнішими. Самі в шоці… 

2. Багато актрис зараз разом з дітьми перебувають в евакуації. А деякі актори пішли добровольцями боротися у ЗСУ. Тому іноді у виставах можливі заміни.

3. Найбільший плюс театру імпровізації «Чорний Квадрат» у тому, що камерна сцена знаходиться в офіційному ЗАРЕЄСТРОВАНОМУ бомбосховищі. Тому в разі оголошення повітряної тривоги нам не потрібно буде переривати виставу та просити Вас пройти у бомбосховище, тому що ви в ньому вже будете знаходитись.

4. Ми навіть не мріємо заробити: але якщо раптом ви знайдете і час, і можливість, і гроші, то знайте, що частина прибутку піде на придбання медичних засобів для ЗСУ.

5. УВАГА!!! Ваша бронь дійсна 24 години з моменту оформлення замовлення. ВАЖЛИВО ПАМ‘ЯТАТИ!!! Якщо Ви забронювали квитки на виставу, яка відбудеться наступного дня, то в день вистави вся бронь автоматично знімається об 11:30. В ДЕНЬ ВИСТАВИ у Вас є можливість забронювати квитки, але тільки з 11:30 до 17:00. І це замовлення триватиме 60 хвилин. В день вистави після 17:00 Ви можете придбати квитки в касі театру. Якщо вони ще є в наявності :) 

Ми завжди намагаємося бути вашою радістю. Завжди намагаємося бути театром, який несе свято. І в цей суворий, важкий і дуже складний час радість, гумор та позитив не можуть бути зайвими. 

«Світ уцілів, бо сміявся»©.

Таку світлу і гарну країну, як наша, похмурій і злій рашці перемогти неможливо.

Любов та Слава Україні! 

Пікап із корвалолом

09 березня, Субота, 15:00

Камерний Зал
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 5Б

400-530

купити квиток

про виставу

Ви ніколи не замислювалися про те, що чоловік і жінка - істоти з різних планет? ... Вони по-різному відчувають, по-різному говорять, роблять різні вчинки. Навіть одну і ту ж проблему вирішують по-різному. І навіть кажучи одне і те ж слово, розуміють його абсолютно по-різному ... Але Всесвіт так влаштований, що чоловік і жінка все одно тягнуться один до одного, створюють перешкоди на шляху, руйнують їх, знову тягнуться. І шлях цей, найчастіше, нескінченний.
Це як їжачки, які намагаються зігрітися холодною зимою, туляться один до одного, колються, але надії зігрітися не втрачають.
На які кнопки повинен натиснути чоловік, щоб жінка сховала свої колючки?
На які вчинки може піти жінка, щоб чоловіка не відлякувати, але, при цьому, щоб він продовжував її поважати?
Відповіді на ці питання пропонуємо пошукати разом з героями вистави «Пікап із корвалолом».
Персонажі зроблять свої висновки й оголосять свій вердикт. Співпаде він з вашим?
У виставі дуже багато смішного, але деякі з глядачів йдуть зі слідами сліз на обличчі.
Грається вистава простою мовою, але, як нам здається, змушує глибоко замислитися.
На цій виставі можна чудово відпочити, а для тих, хто буде готовий - попрацювати душевно.
наверх