Секс на пляжі - не тільки коктейль


Любі, шановні, обожнювані, ненаглядні глядачі!

Війна продовжується, проте, треба жити, любити й боротися - не дивлячись ні на що. Театр імпровізації “Чорний квадрат” продовжує свою роботу. Але після початку війни залишитись колишніми нікому не вдасться. Ми також змінилися.

1. Театр розпрощався з російською. Ми переклали вистави рідною та солов’їною, через це наші комедії стали ще смішнішими. Набагато смішнішими. Самі в шоці… 

2. Багато актрис зараз разом з дітьми перебувають в евакуації. А деякі актори пішли добровольцями боротися у ЗСУ. Тому іноді у виставах можливі заміни.

3. Найбільший плюс театру імпровізації «Чорний Квадрат» у тому, що камерна сцена знаходиться в офіційному ЗАРЕЄСТРОВАНОМУ бомбосховищі. Тому в разі оголошення повітряної тривоги нам не потрібно буде переривати виставу та просити Вас пройти у бомбосховище, тому що ви в ньому вже будете знаходитись.

4. Ми навіть не мріємо заробити: але якщо раптом ви знайдете і час, і можливість, і гроші, то знайте, що частина прибутку піде на придбання медичних засобів для ЗСУ.

5. УВАГА!!! Ваша бронь дійсна 24 години з моменту оформлення замовлення. ВАЖЛИВО ПАМ‘ЯТАТИ!!! Якщо Ви забронювали квитки на виставу, яка відбудеться наступного дня, то в день вистави вся бронь автоматично знімається об 11:30. В ДЕНЬ ВИСТАВИ у Вас є можливість забронювати квитки, але тільки з 11:30 до 17:00. І це замовлення триватиме 60 хвилин. В день вистави після 17:00 Ви можете придбати квитки в касі театру. Якщо вони ще є в наявності :) 

Ми завжди намагаємося бути вашою радістю. Завжди намагаємося бути театром, який несе свято. І в цей суворий, важкий і дуже складний час радість, гумор та позитив не можуть бути зайвими. 

«Світ уцілів, бо сміявся»©.

Таку світлу і гарну країну, як наша, похмурій і злій рашці перемогти неможливо.

Любов та Слава Україні! 

Секс на пляжі - не тільки коктейль

17 жовтня, Вівторок, 18:30

Камерний Зал
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 5Б

380-500

купити квиток

про виставу

Тихий, ледь чутний шум прибою... легкий морський вітерець надає відчуття свіжості... білозубий мулат підносить Вам «мохіто»... м'який шезлонг, відчуття легкості, сонні мрії й прокидатися не хочеться, хочеться співати від усвідомлення щастя. Так уявляли собі відпочинок біля моря наші герої, а вийшло... а вийшло, звичайно ж, набагато цікавіше.
Ще не придумали, чим зайнятися у відпустці? Дамо кілька порад :) Пожартуємо сотню жартів :) посміємось над власною недосконалістю :)
Приходьте якщо Вам потрібна легка, смішна і добра вистава.
У ній немає нічого важкого і докучливого. Ми пропонуємо забути напруження на роботі, погану погоду і труднощі в особистому житті.
Відпочиньте з нашими відпочивальниками та по-справжньому покращить свій настрій.
наверх