Казки стомлених міст


Друзі!

План розсадки адаптований до вимог Постанови головного санітарного лікаря від 

04.08.20 № 45 «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», тобто кількість місць, на які реалізуються квитки, зменшено, щоб забезпечити необхідну соціальну дистанцію.

Ваше здоров’я так само важливе для нас, як і здоров’я артистів і співробітників театру.

Щоб забезпечити максимальну безпеку для всіх, ми просимо Вас дотримуватися ДО, ПІД ЧАС ТА ПІСЛЯ ВИСТАВИ наступні вимоги:

1.    Натягніть маску при вході у театр і не знімайте її під час перебування у приміщенні театру.

2.    Дотримуйтесь соціальної дистанції 1,5 метрів між глядачами, в касах, при вході/виході у театр, при відвідуванні туалета.

3.    Щоб уникнути накопичення людей в касах перед початком вистави, по можливості, купляйте квитки online. 

4.    Дезинфікуйте руки. Дозатор дезінфікуючого засобу знаходиться у головного входу та біля туалетів.

5.    Проходьте прямо до свого місця.

6.    В глядацькій залі ні в якому разі не змінюйте місця, займайте місце, що зазначене в квитку і завжди тримайте необхідну дистанцію між Вами та іншими відвідувачами.

7.    Не затримуйтесь в приміщенні театру після вистави і покиньте приміщення найкоротшим шляхом. 

8.    Буде здійснюватись обов’язковий скринінг. Якщо температура перевищуватиме допустиму 37,2, ми будемо вимушені відмовити Вам у відвідуванні театру і оформити повернення коштів за квитки. 

Адміністрація театру піклується про глядачів і після кожної вистави всі приміщення і глядацька зала ретельно дезинфікуються. Ми піклуємося про Ваше здоров’я і завжди ралі бачити Вас здоровими і щасливими у нас в Театрі!

УВАГА!!! Вага бронь дійсна 24 години з моменту оформлення замовлення. ВАЖЛИВО ПАМ‘ЯТАТИ!!! Якщо Ат забронювали квитки на виставу, яка відбудеться наступного дня, то в день вистави вся бронь автоматично знімається об 11:30. В ДЕНЬ ВИСТАВИ у Вас є можливість забронювати квитки, але тільки з 11:30 до 17:00. І це замовлення триватиме 60 хвилин. В день вистави після 17:00 Ви можете придбати квитки в касі театру. Якщо вони ще є в наявності :)

Казки стомлених міст

06 лютого, Субота, 19:00

Центральний будинок художника
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 1/5

170 - 525 грн

купити квиток

про виставу

Головна з найбільш титулованих і легендарних вистав.
Старий і перевірений десятком років мега хіт театру.
Вистава для всіх і кожного. Тому що в кожному це є.
Історія за жанром знаходиться на межі трагедії і комедії. А точніше - просто на межі. Відмінна робота, яка не знає «середини»: сміх - до кольок у животі, а сльози - до гострого болю в серці...
Вона виткана з кращих моментів, взятих з парадоксального театру. Суперечливість загальноприйнятій думці, стереотипам, нормам. Суперечливість самому собі, своїм власним думкам, словам, діям і бажанням...
За історію існування вистави не було жодного глядача, якому б ця робота не сподобалася.
Оскар Уайльд говорив колись про парадокс так: «Це найкраще, чого ми можемо досягти, тому що абсолютної істини не існує». Ось і намагаємося досягти, якщо не половинчастих, то хоч якихось правд. Робимо це різними способами, усіма можливими, чесно кажучи. Взяти хоча б структуру. Вистава створена за ідеями з фільмів «Вогні великого міста» (Чарлі Чаплін), «Розсікаючи хвилі» (Ларс фон Трієр), мультфільму «Карлсон, який живе на даху», оповідання Мілорада Павича «Вічність і одна хвилина», а також авторського тексту Олексія Курилка, який виконує головну роль. Але, незважаючи на настільки різноманітні і абсолютно не поєднувані, на перший погляд, ідеї, все це глядач дивиться на одному подиху.
Часом буває настільки смішно, що навіть страшно...
Одним словом, є в виставі й серйозні моменти, і смішні, і досить легкі, і зовсім геніальні... Прекрасна гра акторів. Сміх - до кольок в животі, і сльози, до гострого болю в серці... Просто всю чистоту наших душ викликають відверті і прості розповіді головних героїв. Щиро співпереживаєш  всім і кожному. Тому що всім близько те, про що переживають герої, або про що мовчать: адже так жартувати і так мовчати треба вміти...
Актори не дадуть вам нудьгувати: відбуваються постійні зміни. Тільки звикаєте до певного образу актора, він раптом ... раз... і змінився. І так це несподівано, хоча і дуже органічно. Хочеться, звичайно, реготати від незвичності звичайних, буденних речей. Цікаво подаються всі ці речі: дійсно, починаєш по-іншому дивитися на те, що раніше хвилювало, чіпляло тебе. Або, навпаки, тобі показують те, що раніше, здавалося б, зовсім не в'яжеться з твоїм Я. Загалом, актори грають про звичайне, але парадоксально незвично.
Як то кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути... Отже, вистава «Казки стомлених міст» - це сучасна історія з життя людей, які опинилися по той бік відчаю, але зуміли не втратити себе. Історія про те, що кожен з нас здатен зробити Подвиг... «Людство вціліло, бо сміялося.»

170 - 525 грн

наверх