Вечеря в чотири руки


Друзі!

План розсадки адаптований до вимог Постанови головного санітарного лікаря від 

04.08.20 № 45 «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», тобто кількість місць, на які реалізуються квитки, зменшено, щоб забезпечити необхідну соціальну дистанцію.

Ваше здоров’я так само важливе для нас, як і здоров’я артистів і співробітників театру.

Щоб забезпечити максимальну безпеку для всіх, ми просимо Вас дотримуватися ДО, ПІД ЧАС ТА ПІСЛЯ ВИСТАВИ наступні вимоги:

1.    Натягніть маску при вході у театр і не знімайте її під час перебування у приміщенні театру.

2.    Дотримуйтесь соціальної дистанції 1,5 метрів між глядачами, в касах, при вході/виході у театр, при відвідуванні туалета.

3.    Щоб уникнути накопичення людей в касах перед початком вистави, по можливості, купляйте квитки online. 

4.    Дезинфікуйте руки. Дозатор дезінфікуючого засобу знаходиться у головного входу та біля туалетів.

5.    Проходьте прямо до свого місця.

6.    В глядацькій залі ні в якому разі не змінюйте місця, займайте місце, що зазначене в квитку і завжди тримайте необхідну дистанцію між Вами та іншими відвідувачами.

7.    Не затримуйтесь в приміщенні театру після вистави і покиньте приміщення найкоротшим шляхом. 

8.    Буде здійснюватись обов’язковий скринінг. Якщо температура перевищуватиме допустиму 37,2, ми будемо вимушені відмовити Вам у відвідуванні театру і оформити повернення коштів за квитки. 

Адміністрація театру піклується про глядачів і після кожної вистави всі приміщення і глядацька зала ретельно дезинфікуються. Ми піклуємося про Ваше здоров’я і завжди ралі бачити Вас здоровими і щасливими у нас в Театрі!

УВАГА!!! Вага бронь дійсна 24 години з моменту оформлення замовлення. ВАЖЛИВО ПАМ‘ЯТАТИ!!! Якщо Ат забронювали квитки на виставу, яка відбудеться наступного дня, то в день вистави вся бронь автоматично знімається об 11:30. В ДЕНЬ ВИСТАВИ у Вас є можливість забронювати квитки, але тільки з 11:30 до 17:00. І це замовлення триватиме 60 хвилин. В день вистави після 17:00 Ви можете придбати квитки в касі театру. Якщо вони ще є в наявності :)

Вечеря в чотири руки

12 лютого, П'ятниця, 19:00

Камерний зал
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 5Б

270 - 400 грн

купити квиток

про виставу

Єдина вистава, в якій немає сексу, смерті і жінок. Але це так цікаво, що аж дух захоплює. Про що може мріяти дорослий, багатий, відомий, самодостатній чоловік? Про що може мріяти відомий і дуже талановитий композитор, який точно знає ціну своєму таланту? Що краще: блискуча слава і вседозволеність або скромність на межі бідності в оточенні незліченної кількості дітей.
Людські, професійні відносини двох творців, геніїв. Двоє людей, які створювали нове в мистецтві, намагаються поговорити, обговорити, висловити свій смак або відсутність смаку, знання потреб суспільства.
Але як завжди, переслідуючи високі мотиви, вони все одно залишаються занадто людьми. Один - з любов'ю до розкоші та визнанням, а інший, який намагається бути хорошим сім'янином, і все ж прагне до слави. Але чи так це, насправді. І де межа, коли ми брешемо іншим або самим собі? І як змінюються душі двох геніїв, які свідомо зустрілися на «нейтральній» території?
Незважаючи на те, що в «Чорному квадраті» і так всі вистави унікальні, більшість з них дуже різні за своєю структурою і темою.
А ця постановка знаходиться окремо від усіх.
З одного боку - це максимальне наближення до класичного театру, коли стилістика епохи витримана точно і навіть надмірно скрупульозно. Але при наявності розшитих бісером камзолів, завитих перук і туфель з бантами, на першому місці стоїть витончена акторська гра.
Людські, професійні відносини двох творців, геніїв. Двоє людей, які створювали нове в мистецтві, намагаються поговорити, обговорити, висловити свій смак або відсутність смаку, знання потреб суспільства.
Але як завжди, переслідуючи високі мотиви, вони все одно залишаються занадто людьми. Один - з любов'ю до розкоші і визнанням, а інший, який намагається бути хорошим сім'янином, і все ж прагне до слави. Але чи так це, насправді. І де межа, коли ми брешемо іншим або самим собі? І як змінюються душі двох геніїв, які свідомо зустрілися на «нейтральній» території?
Якого біса, нам зараз в епоху глобалізму і цинізму треба дивитися цю виставу? Але якщо ми більше, ніж «хомо растеніус», то особливо ТРЕБА.

270 - 400 грн

наверх