Все Сам


Любі, шановні, обожнювані, ненаглядні глядачі!

Війна продовжується, проте, треба жити, любити й боротися - не дивлячись ні на що. Театр імпровізації “Чорний квадрат” продовжує свою роботу. Але після початку війни залишитись колишніми нікому не вдасться. Ми також змінилися.

1. Театр розпрощався з російською. Ми переклали вистави рідною та солов’їною, через це наші комедії стали ще смішнішими. Набагато смішнішими. Самі в шоці… 

2. Багато актрис зараз разом з дітьми перебувають в евакуації. А деякі актори пішли добровольцями боротися у ЗСУ. Тому іноді у виставах можливі заміни.

3. Найбільший плюс театру імпровізації «Чорний Квадрат» у тому, що камерна сцена знаходиться в офіційному ЗАРЕЄСТРОВАНОМУ бомбосховищі. Тому в разі оголошення повітряної тривоги нам не потрібно буде переривати виставу та просити Вас пройти у бомбосховище, тому що ви в ньому вже будете знаходитись.

4. Ми навіть не мріємо заробити: але якщо раптом ви знайдете і час, і можливість, і гроші, то знайте, що частина прибутку піде на придбання медичних засобів для ЗСУ.

5. УВАГА!!! Ваша бронь дійсна 24 години з моменту оформлення замовлення. ВАЖЛИВО ПАМ‘ЯТАТИ!!! Якщо Ви забронювали квитки на виставу, яка відбудеться наступного дня, то в день вистави вся бронь автоматично знімається об 11:30. В ДЕНЬ ВИСТАВИ у Вас є можливість забронювати квитки, але тільки з 11:30 до 17:00. І це замовлення триватиме 60 хвилин. В день вистави після 17:00 Ви можете придбати квитки в касі театру. Якщо вони ще є в наявності :) 

Ми завжди намагаємося бути вашою радістю. Завжди намагаємося бути театром, який несе свято. І в цей суворий, важкий і дуже складний час радість, гумор та позитив не можуть бути зайвими. 

«Світ уцілів, бо сміявся»©.

Таку світлу і гарну країну, як наша, похмурій і злій рашці перемогти неможливо.

Любов та Слава Україні! 

Все Сам

26 червня, Середа, 18:30

Камерний Зал
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 5Б

400-530

купити квиток

про виставу

«Привіт! Мене звуть Фіма.
Мені скоро 40 і 20 з них я присвятив театру…
“Все Сам” - це вистава про… мене
Чому варто на неї прийти? ну от хоча б тому що

“Це відвертий несмак… Відвертий несмак не відвідати цю виставу!” Якась жіночка з ярмарка

“Ніколи не подумав би, що захочу подзвонити матері, але після цієї вистави” Едіп, комплексний хлопчина

“Я втратила голову від цього видовища!” Марія Стюарт, та сама фанатка )

“Все як ми любимо” - Біллі Мілліґан, ну ви зрозуміли

“Я не знаю хто це, що це і чому мене попросили про це написати, але якщо навіть мене знайшли, то значить воно того було варте” - Рембо

“Вистава-лоскутне покривало, вистава-мозаїка, вистава-сеанс терапії… ” міг би написати про неї Джесс Грін театральний критик New York Times.

А якщо серйозно - 26.06.2024 я запрошую вас у свій внутрішній світ, який я випущу на сцену коханого мною театру “Чорний Квадрат” о 18:30. і цей Фʼюжн з музики, гумору та відвертості, сподіваюсь, не залишить байдужими навіть незнайомих зі мною людей
наверх