Знайди або втрать назавжди


Любі, шановні, обожнювані, ненаглядні глядачі!

Війна продовжується, проте, треба жити, любити й боротися - не дивлячись ні на що. Театр імпровізації “Чорний квадрат” продовжує свою роботу. Але після початку війни залишитись колишніми нікому не вдасться. Ми також змінилися.

1. Театр розпрощався з російською. Ми переклали вистави рідною та солов’їною, через це наші комедії стали ще смішнішими. Набагато смішнішими. Самі в шоці… 

2. Багато актрис зараз разом з дітьми перебувають в евакуації. А деякі актори пішли добровольцями боротися у ЗСУ. Тому іноді у виставах можливі заміни.

3. Найбільший плюс театру імпровізації «Чорний Квадрат» у тому, що камерна сцена знаходиться в офіційному ЗАРЕЄСТРОВАНОМУ бомбосховищі. Тому в разі оголошення повітряної тривоги нам не потрібно буде переривати виставу та просити Вас пройти у бомбосховище, тому що ви в ньому вже будете знаходитись.

4. Ми навіть не мріємо заробити: але якщо раптом ви знайдете і час, і можливість, і гроші, то знайте, що частина прибутку піде на придбання медичних засобів для ЗСУ.

5. УВАГА!!! Ваша бронь дійсна 24 години з моменту оформлення замовлення. ВАЖЛИВО ПАМ‘ЯТАТИ!!! Якщо Ви забронювали квитки на виставу, яка відбудеться наступного дня, то в день вистави вся бронь автоматично знімається об 11:30. В ДЕНЬ ВИСТАВИ у Вас є можливість забронювати квитки, але тільки з 11:30 до 17:00. І це замовлення триватиме 60 хвилин. В день вистави після 17:00 Ви можете придбати квитки в касі театру. Якщо вони ще є в наявності :) 

Ми завжди намагаємося бути вашою радістю. Завжди намагаємося бути театром, який несе свято. І в цей суворий, важкий і дуже складний час радість, гумор та позитив не можуть бути зайвими. 

«Світ уцілів, бо сміявся»©.

Таку світлу і гарну країну, як наша, похмурій і злій рашці перемогти неможливо.

Любов та Слава Україні! 

Знайди або втрать назавжди

07 грудня, Четвер, 18:30

Камерний Зал
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 5Б

380-500

купити квиток

про виставу

Полюбляєте короткометражки - кумедні, зворушливі, несподівані? Тоді «Знайди або втрать назавжди» - вистава саме для вас. Феєричний калейдоскоп з п'яти історій про любов у великому місті, які не залишать вас байдужими.
* Самовпевнений ловелас запросив до себе сором’язливу дівчину, щоб черговий раз звабити. Але Мефістофель в її голові має інші плани…
* Одинак, що вирішив назавжди залишити батьківщину, зустрічає незнайомку. Вони мають всього 15 хвилин, щоб стати або лютими ворогами, або найближчими людьми...
* Максимально дивний хлопець зустрічає максимально нормальну дівчину в пастці своєї квартири. Спочатку між ними є тільки тромбон, але згодом просочується ще і відвертість.
* Сімейна пара, втомлена буденною сірістю, затіває ігри, наслідки яких можуть стати фатальними для обох...
* Чотири незнайомця зустрічаються на вокзалі, щоб стати для інших тимчасовими свідками. Але доля вже вирішила по іншому...
Незабутні почуття, що дарує ця лірична комедія, будуть довго гріти вас зсередини!
І будьте уважні: не упустіть момент, коли на сцену без масок акторів вийдуть справжні люди з їх реальними історіями.
наверх