Читай. Цілуй. Біжи.


Любі, шановні, обожнювані, ненаглядні глядачі!

Війна продовжується, проте, треба жити, любити й боротися - не дивлячись ні на що. Театр імпровізації “Чорний квадрат” продовжує свою роботу. Але після початку війни залишитись колишніми нікому не вдасться. Ми також змінилися.

1. Театр розпрощався з російською. Ми переклали вистави рідною та солов’їною, через це наші комедії стали ще смішнішими. Набагато смішнішими. Самі в шоці… 

2. Багато актрис зараз разом з дітьми перебувають в евакуації. А деякі актори пішли добровольцями боротися у ЗСУ. Тому іноді у виставах можливі заміни.

3. Найбільший плюс театру імпровізації «Чорний Квадрат» у тому, що камерна сцена знаходиться в офіційному ЗАРЕЄСТРОВАНОМУ бомбосховищі. Тому в разі оголошення повітряної тривоги нам не потрібно буде переривати виставу та просити Вас пройти у бомбосховище, тому що ви в ньому вже будете знаходитись.

4. Ми навіть не мріємо заробити: але якщо раптом ви знайдете і час, і можливість, і гроші, то знайте, що частина прибутку піде на придбання медичних засобів для ЗСУ.

5. УВАГА!!! Ваша бронь дійсна 24 години з моменту оформлення замовлення. ВАЖЛИВО ПАМ‘ЯТАТИ!!! Якщо Ви забронювали квитки на виставу, яка відбудеться наступного дня, то в день вистави вся бронь автоматично знімається об 11:30. В ДЕНЬ ВИСТАВИ у Вас є можливість забронювати квитки, але тільки з 11:30 до 17:00. І це замовлення триватиме 60 хвилин. В день вистави після 17:00 Ви можете придбати квитки в касі театру. Якщо вони ще є в наявності :) 

Ми завжди намагаємося бути вашою радістю. Завжди намагаємося бути театром, який несе свято. І в цей суворий, важкий і дуже складний час радість, гумор та позитив не можуть бути зайвими. 

«Світ уцілів, бо сміявся»©.

Таку світлу і гарну країну, як наша, похмурій і злій рашці перемогти неможливо.

Любов та Слава Україні! 

Читай. Цілуй. Біжи.

28 травня, Вівторок, 18:30

Камерний Зал
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 5Б

400-530

купити квиток

про виставу

Вистава для тонко відчуваючого глядача, який цінує душевні розмови та мовчання, де суть читається між поглядів.
Історія про те, що всі випадкові зустрічі невипадкові. А для того, щоб змінити долю людини - досить подивитися на неї трохи примруженими очима.
Про те, що форми не завжди можуть замінити зміст...
Книги потрібно читати, починаючи з обкладинки. Минуле потрібно наздоганяти в сьогоденні. А Віра, Надія і Любов - три абсолютно різні людини...
Вас чекає багато життєвого гумору, крутих сюжетних поворотів і незвичайний акторський склад, де мудрість досвіду красиво обрамляється красою молодості.

У ролях:
Роман Олексійович, пластичний хірург - Сергій Федорчук
Костянтин Андрійович, лікар-ЛОР - Михайло Співаковський
Віра, домогосподарка - Ірина Когут
Надія, вчителька мови та літератури - Вікторія Вахрамєєва
Любов, мати двох дітей - Марія Ткачик
наверх