Камасутра на вечерю


Любі, шановні, обожнювані, ненаглядні глядачі!

Війна продовжується, проте, треба жити, любити й боротися - не дивлячись ні на що. Театр імпровізації “Чорний квадрат” продовжує свою роботу. Але після початку війни залишитись колишніми нікому не вдасться. Ми також змінилися.

1. Театр розпрощався з російською. Ми переклали вистави рідною та солов’їною, через це наші комедії стали ще смішнішими. Набагато смішнішими. Самі в шоці… 

2. Багато актрис зараз разом з дітьми перебувають в евакуації. А деякі актори пішли добровольцями боротися у ЗСУ. Тому іноді у виставах можливі заміни.

3. Найбільший плюс театру імпровізації «Чорний Квадрат» у тому, що камерна сцена знаходиться в офіційному ЗАРЕЄСТРОВАНОМУ бомбосховищі. Тому в разі оголошення повітряної тривоги нам не потрібно буде переривати виставу та просити Вас пройти у бомбосховище, тому що ви в ньому вже будете знаходитись.

4. Ми навіть не мріємо заробити: але якщо раптом ви знайдете і час, і можливість, і гроші, то знайте, що частина прибутку піде на придбання медичних засобів для ЗСУ.

5. УВАГА!!! Ваша бронь дійсна 24 години з моменту оформлення замовлення. ВАЖЛИВО ПАМ‘ЯТАТИ!!! Якщо Ви забронювали квитки на виставу, яка відбудеться наступного дня, то в день вистави вся бронь автоматично знімається об 11:30. В ДЕНЬ ВИСТАВИ у Вас є можливість забронювати квитки, але тільки з 11:30 до 17:00. І це замовлення триватиме 60 хвилин. В день вистави після 17:00 Ви можете придбати квитки в касі театру. Якщо вони ще є в наявності :) 

Ми завжди намагаємося бути вашою радістю. Завжди намагаємося бути театром, який несе свято. І в цей суворий, важкий і дуже складний час радість, гумор та позитив не можуть бути зайвими. 

«Світ уцілів, бо сміявся»©.

Таку світлу і гарну країну, як наша, похмурій і злій рашці перемогти неможливо.

Любов та Слава Україні! 

Камасутра на вечерю

06 червня, Четвер, 18:30

Камерний Зал
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 5Б

400-530

купити квиток

про виставу

УВАГА – ПРЕМ`ЄРА!
Нова сучасна авторська комедія про щасливу родину з її нещастями, яка переверне уявлення про добро і зло всередині нас.

Режисер Бергман якось сказав: «Ніякий фільм Жахів не зрівняється з сімейним обідом.» Тільки в нашому випадку - це ще й гомерично смішно, іронічно смішно і навіть інколи макабрично смішно. А ближче до фіналу - вас розчавить. 

Не хочеться спойлерити сюжет, але переглянувши виставу, ви не тільки посмієтесь та отримайте незабутнє враження, але й дізнаєтесь відповідь на такі складні питання буття: - Як ремонт квартири впливає на ремонт взаємин? - Чи має мокра квакуха вплив на якість сексу в машині? - Що в кінці станеться с куницями? - Як дізнатися що жінка щаслива з тобою (за допомогою криміналу)?… І ще багато несподіваних відкриттів у виставі «Камасутра на вечерю, або Українська Готика». 

НЕОДМІННО приходьте і ця вистава стане ще одним з незабутніх вражень року, що минає. Це найкращий подарунок для шанувальників гарного настрою і вишуканого відпочинку.
наверх