Поцілунок янгола або пристрасті за Муракамі


Любі, шановні, обожнювані, ненаглядні глядачі!

Війна продовжується, проте, треба жити, любити й боротися - не дивлячись ні на що. Театр імпровізації “Чорний квадрат” продовжує свою роботу. Але після початку війни залишитись колишніми нікому не вдасться. Ми також змінилися.

1. Театр розпрощався з російською. Ми переклали вистави рідною та солов’їною, через це наші комедії стали ще смішнішими. Набагато смішнішими. Самі в шоці… 

2. Багато актрис зараз разом з дітьми перебувають в евакуації. А деякі актори пішли добровольцями боротися у ЗСУ. Тому іноді у виставах можливі заміни.

3. Найбільший плюс театру імпровізації «Чорний Квадрат» у тому, що камерна сцена знаходиться в офіційному ЗАРЕЄСТРОВАНОМУ бомбосховищі. Тому в разі оголошення повітряної тривоги нам не потрібно буде переривати виставу та просити Вас пройти у бомбосховище, тому що ви в ньому вже будете знаходитись.

4. Ми навіть не мріємо заробити: але якщо раптом ви знайдете і час, і можливість, і гроші, то знайте, що частина прибутку піде на придбання медичних засобів для ЗСУ.

5. УВАГА!!! Ваша бронь дійсна 24 години з моменту оформлення замовлення. ВАЖЛИВО ПАМ‘ЯТАТИ!!! Якщо Ви забронювали квитки на виставу, яка відбудеться наступного дня, то в день вистави вся бронь автоматично знімається об 11:30. В ДЕНЬ ВИСТАВИ у Вас є можливість забронювати квитки, але тільки з 11:30 до 17:00. І це замовлення триватиме 60 хвилин. В день вистави після 17:00 Ви можете придбати квитки в касі театру. Якщо вони ще є в наявності :) 

Ми завжди намагаємося бути вашою радістю. Завжди намагаємося бути театром, який несе свято. І в цей суворий, важкий і дуже складний час радість, гумор та позитив не можуть бути зайвими. 

«Світ уцілів, бо сміявся»©.

Таку світлу і гарну країну, як наша, похмурій і злій рашці перемогти неможливо.

Любов та Слава Україні! 

Поцілунок янгола або пристрасті за Муракамі

30 травня, Четвер, 18:30

Камерний Зал
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 5Б

400-530

купити квиток

про виставу

Лірична та атмосферна комедія з присмаком сакури.

Коли ти сидиш на морському узбережжі - хочеться щоб хтось був поряд. Коли ти п’єш пиво в маленькому кафе – добре, коли є з ким розділити цю мить. Коли ти просинаєшся рано вранці у ліжку – необхідно, щоб хтось ще спав біля твого плеча. Коли ти цілуєш – просто обов’язково, щоб на поцілунок відповідали. 

З назви можна подумати, що це вистава по книзі легендарного японського письменника Харукі Муракамі. Це не так. Точніше – не зовсім так. Вистава не по конкретній книзі – а по всіх творах Муракамі одночасно. Адже всі його книги різні, але невловимо схожі: вони про звичайних людей, що знаходяться у пошуку незвичайного. Про пристрасть, самотність, сміх юності і шепіт старості. 

Ви будете сміятись – обіцяємо. Ви будете плакати – гарантуємо.

А ще після цієї вистави вам захочеться щось змінити в своєму житті. А що це буде – купівля нової сорочки чи переїзд в іншу країну – залежатиме лише від вас.

наверх